Malatya Gazeteciler Cemiyeti
Yeni Malatyaspor Haddadi’yi Bekliyor
23 Haziran 2021 Spor 261

Yeni Malatyaspor Haddadi’yi Bekliyor

Yeni Malatyaspor transfer çalışmalarını sürdürüyor. Kasımpaşa Kulübü’nde forma giyen sol bek Oussaman Haddadi ile her konuda anlaşan Sarı-Siyahlı ekip sözleşme imzalamaya hazırlanıyor.

Elazığspor’dan Cengizhan Akgün ve Hatayspor’dan Rayane Aabid ile sözleşme imzalayan Yeni Malatyaspor Kasımpaşa’da oynayan Oussama Haddadi ile anlaşma sağladı. Haddadi ile her an sözleşme imzalanacağı öğrenildi. Yeni Malatyaspor Bsın Sözcüsü Hakkı Çelikel, Haddadi ile anlaşma sağladıklarını ve sözleşme imzalayacaklarını bildirdi.

TETTEH’İN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

Benjamin Tetteh’i bonservisiyle almak için ücrette indirim isteyen Yeni Malatyaspor, girişimlerini sürdürürken, Tetteh’in de gelmek istediği ve ücret konusunda anlaşma sağlanmaya çalışılıyor. Başkan Adil Gevrek Tetteh’i yeniden kadroya almak için çalıştıklarını söyledi. Bristol City ile sözleşmesi biten Senegalli Famara Diedhiou ile de ilgilenen Yeni Malatyaspor bu futbolcunun İstanbul’a gelmesini bekliyor. Bu arada İstanbul’a gelen Kamara ile de görüşen Yeni Malatyaspor bu futbolcunun maaş ve ücretinde indirim istedi.

ERKAN KAŞ VE ACGUAH İLE YOLLAR AYRILDI

Yeni Malatyaspor Kulübünden yapılan açıklamada Erkan Kaş ve Afriyie Acguah ile sözleşmelerin son erdiği belirtilerek bu futbolcularla yolların ayrıldığı açıklandı.

Top