Malatya Gazeteciler Cemiyeti Resmi Sitesidir.
Spor Toto Süper Lig'de 12. hafta programı
04 Kasım 2021 Spor 143

Spor Toto Süper Lig'de 12. hafta programı

Spor Toto Süper Lig'de 12. hafta, yarın oynanacak iki karşılaşmayla başlayacak. Cumartesi günü saat 16.00'da oynanacak Yeni Malatyaspor-Başakşehirspor maçını Zorbay Küçük yönetecek.

Süper Lig'de 12. hafta heyecanı yarın, 6 ve 7 Kasım'da oynanacak maçlarla yaşanacak. Haftanın açılış karşılaşmalarında Gaziantep FK - Kasımpaşa ile Çaykur Rizespor - A. Alanyaspor mücadele edecek. Haftanın önemli müsabakasında Beşiktaş, Trabzonspor'u konuk edecek. Galatasaray ise deplasmanda Fatih Karagümrük ile karşı karşıya gelecek. Haftanın kapanış müsabakasında Fenerbahçe, Kayserispor'u ağırlayacak. Bu haftanın ardından milli takım arasına geçilecek.
Süper Lig'de haftanın programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig -  12.Hafta

 

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
05.11.2021
Cuma
20:00

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

KASIMPAŞA A.Ş.
(H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) EKREM KAN
(Y) İLKER TAKPAK
(D) EMRE KARGIN
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) HAKAN TAŞCI
(T) AYKUT TURAN
(T) SELÇUK YILMAZ
KALYON STADYUMU
05.11.2021
Cuma
20:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
Detaylar

AYTEMİZ ALANYASPOR
(H) FIRAT AYDINUS
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU
(Y) ERDEM BAYIK
(D) VOLKAN BAYARSLAN
(G) TÜRKAY GÜDÜ
(T) ERCÜMENT TAPCI
(T) ENDER TÜRKYILMAZ
(T) ALPER YÜCEL
ÇAYKUR DİDİ
06.11.2021
Cumartesi
13:30

DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
Detaylar

GZT GİRESUNSPOR
(H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) ESAT SANCAKTAR
(D) ALPER AKARSU
(G) HAMZA IŞIN
(T) ERSEL KILIÇ
(T) ATALAY BAHAR
(T) ALAATTİN DURGUT
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SİVAS 4 EYLÜL STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
16:00

ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
(H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) KADİR SAĞLAM
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) BÜLENT UYGUR
(T) MEHMET YAVUZ
(T) MURAT KARAMAN
YENİ MALATYA STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
16:00

FRAPORT TAV ANTALYASPOR
-
Detaylar

ALTAY
(H) MERT GÜZENGE
(Y) SERKAN OK
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(D) ALPER ÇETİN
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) İSMAİL ŞENOĞLU
(T) MURAT KARAKAYA
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
ANTALYA STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
19:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(D) ALPER ULUSOY
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) AHMET SULA
(T) ERCAN OKUR
VODAFONE PARK
07.11.2021
Pazar
13:30

GÖZTEPE A.Ş.
-
Detaylar

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
(H) YASİN KOL
(Y) MEHMET KISAL
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(D) OĞUZHAN AKSU
(G) MURAT ILGAZ
(T) HÜSNÜ ARSLAN
(T) ENGİN BAYRAKTAR
(T) ERKAN GÜLDAŞ
GÜRSEL AKSEL STADYUMU
07.11.2021
Pazar
16:00

VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
-
Detaylar

GALATASARAY A.Ş.
(H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) KEREM ERSOY
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) ORHAN ERDEMİR
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU
(T) MUKADDER KARDİYEN
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
ATATÜRK OLİMPİYAT
07.11.2021
Pazar
16:00

ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
-
Detaylar

ATAKAŞ HATAYSPOR
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) SERKAN ÇİMEN
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) AYHAN TAŞ
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
YENİ ADANA STADYUMU
07.11.2021
Pazar
19:00

FENERBAHÇE A.Ş.
-
Detaylar

YUKATEL KAYSERİSPOR
(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(D) HÜSEYİN GÖÇEK
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) ADNAN KARAYEL
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
 
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
05.11.2021
Cuma
20:00

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

KASIMPAŞA A.Ş.
(H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) EKREM KAN
(Y) İLKER TAKPAK
(D) EMRE KARGIN
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) HAKAN TAŞCI
(T) AYKUT TURAN
(T) SELÇUK YILMAZ
KALYON STADYUMU
05.11.2021
Cuma
20:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
Detaylar

AYTEMİZ ALANYASPOR
(H) FIRAT AYDINUS
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU
(Y) ERDEM BAYIK
(D) VOLKAN BAYARSLAN
(G) TÜRKAY GÜDÜ
(T) ERCÜMENT TAPCI
(T) ENDER TÜRKYILMAZ
(T) ALPER YÜCEL
ÇAYKUR DİDİ
06.11.2021
Cumartesi
13:30

DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
Detaylar

GZT GİRESUNSPOR
(H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) ESAT SANCAKTAR
(D) ALPER AKARSU
(G) HAMZA IŞIN
(T) ERSEL KILIÇ
(T) ATALAY BAHAR
(T) ALAATTİN DURGUT
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SİVAS 4 EYLÜL STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
16:00

ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
(H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) KADİR SAĞLAM
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) BÜLENT UYGUR
(T) MEHMET YAVUZ
(T) MURAT KARAMAN
YENİ MALATYA STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
16:00

FRAPORT TAV ANTALYASPOR
-
Detaylar

ALTAY
(H) MERT GÜZENGE
(Y) SERKAN OK
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(D) ALPER ÇETİN
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) İSMAİL ŞENOĞLU
(T) MURAT KARAKAYA
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
ANTALYA STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
19:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(D) ALPER ULUSOY
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) AHMET SULA
(T) ERCAN OKUR
VODAFONE PARK
07.11.2021
Pazar
13:30

GÖZTEPE A.Ş.
-
Detaylar

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
(H) YASİN KOL
(Y) MEHMET KISAL
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(D) OĞUZHAN AKSU
(G) MURAT ILGAZ
(T) HÜSNÜ ARSLAN
(T) ENGİN BAYRAKTAR
(T) ERKAN GÜLDAŞ
GÜRSEL AKSEL STADYUMU
07.11.2021
Pazar
16:00

VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
-
Detaylar

GALATASARAY A.Ş.
(H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) KEREM ERSOY
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) ORHAN ERDEMİR
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU
(T) MUKADDER KARDİYEN
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
ATATÜRK OLİMPİYAT
07.11.2021
Pazar
16:00

ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
-
Detaylar

ATAKAŞ HATAYSPOR
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) SERKAN ÇİMEN
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) AYHAN TAŞ
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
YENİ ADANA STADYUMU
07.11.2021
Pazar
19:00

FENERBAHÇE A.Ş.
-
Detaylar

YUKATEL KAYSERİSPOR
(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(D) HÜSEYİN GÖÇEK
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) ADNAN KARAYEL
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ

 

Spor Toto Süper Lig -  12.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
05.11.2021
Cuma
20:00

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

KASIMPAŞA A.Ş.
(H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) EKREM KAN
(Y) İLKER TAKPAK
(D) EMRE KARGIN
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) HAKAN TAŞCI
(T) AYKUT TURAN
(T) SELÇUK YILMAZ
KALYON STADYUMU
05.11.2021
Cuma
20:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
Detaylar

AYTEMİZ ALANYASPOR
(H) FIRAT AYDINUS
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU
(Y) ERDEM BAYIK
(D) VOLKAN BAYARSLAN
(G) TÜRKAY GÜDÜ
(T) ERCÜMENT TAPCI
(T) ENDER TÜRKYILMAZ
(T) ALPER YÜCEL
ÇAYKUR DİDİ
06.11.2021
Cumartesi
13:30

DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
Detaylar

GZT GİRESUNSPOR
(H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) ESAT SANCAKTAR
(D) ALPER AKARSU
(G) HAMZA IŞIN
(T) ERSEL KILIÇ
(T) ATALAY BAHAR
(T) ALAATTİN DURGUT
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SİVAS 4 EYLÜL STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
16:00

ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
(H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) KADİR SAĞLAM
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) BÜLENT UYGUR
(T) MEHMET YAVUZ
(T) MURAT KARAMAN
YENİ MALATYA STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
16:00

FRAPORT TAV ANTALYASPOR
-
Detaylar

ALTAY
(H) MERT GÜZENGE
(Y) SERKAN OK
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(D) ALPER ÇETİN
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) İSMAİL ŞENOĞLU
(T) MURAT KARAKAYA
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
ANTALYA STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
19:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(D) ALPER ULUSOY
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) AHMET SULA
(T) ERCAN OKUR
VODAFONE PARK
07.11.2021
Pazar
13:30

GÖZTEPE A.Ş.
-
Detaylar

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
(H) YASİN KOL
(Y) MEHMET KISAL
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(D) OĞUZHAN AKSU
(G) MURAT ILGAZ
(T) HÜSNÜ ARSLAN
(T) ENGİN BAYRAKTAR
(T) ERKAN GÜLDAŞ
GÜRSEL AKSEL STADYUMU
07.11.2021
Pazar
16:00

VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
-
Detaylar

GALATASARAY A.Ş.
(H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) KEREM ERSOY
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) ORHAN ERDEMİR
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU
(T) MUKADDER KARDİYEN
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
ATATÜRK OLİMPİYAT
07.11.2021
Pazar
16:00

ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
-
Detaylar

ATAKAŞ HATAYSPOR
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) SERKAN ÇİMEN
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) AYHAN TAŞ
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
YENİ ADANA STADYUMU
07.11.2021
Pazar
19:00

FENERBAHÇE A.Ş.
-
Detaylar

YUKATEL KAYSERİSPOR
(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(D) HÜSEYİN GÖÇEK
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) ADNAN KARAYEL
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ

 

Spor Toto Süper Lig -  12.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
05.11.2021
Cuma
20:00

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

KASIMPAŞA A.Ş.
(H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) EKREM KAN
(Y) İLKER TAKPAK
(D) EMRE KARGIN
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) HAKAN TAŞCI
(T) AYKUT TURAN
(T) SELÇUK YILMAZ
KALYON STADYUMU
05.11.2021
Cuma
20:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
Detaylar

AYTEMİZ ALANYASPOR
(H) FIRAT AYDINUS
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU
(Y) ERDEM BAYIK
(D) VOLKAN BAYARSLAN
(G) TÜRKAY GÜDÜ
(T) ERCÜMENT TAPCI
(T) ENDER TÜRKYILMAZ
(T) ALPER YÜCEL
ÇAYKUR DİDİ
06.11.2021
Cumartesi
13:30

DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
Detaylar

GZT GİRESUNSPOR
(H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) ESAT SANCAKTAR
(D) ALPER AKARSU
(G) HAMZA IŞIN
(T) ERSEL KILIÇ
(T) ATALAY BAHAR
(T) ALAATTİN DURGUT
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SİVAS 4 EYLÜL STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
16:00

ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
(H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) KADİR SAĞLAM
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) BÜLENT UYGUR
(T) MEHMET YAVUZ
(T) MURAT KARAMAN
YENİ MALATYA STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
16:00

FRAPORT TAV ANTALYASPOR
-
Detaylar

ALTAY
(H) MERT GÜZENGE
(Y) SERKAN OK
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(D) ALPER ÇETİN
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) İSMAİL ŞENOĞLU
(T) MURAT KARAKAYA
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
ANTALYA STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
19:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(D) ALPER ULUSOY
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) AHMET SULA
(T) ERCAN OKUR
VODAFONE PARK
07.11.2021
Pazar
13:30

GÖZTEPE A.Ş.
-
Detaylar

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
(H) YASİN KOL
(Y) MEHMET KISAL
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(D) OĞUZHAN AKSU
(G) MURAT ILGAZ
(T) HÜSNÜ ARSLAN
(T) ENGİN BAYRAKTAR
(T) ERKAN GÜLDAŞ
GÜRSEL AKSEL STADYUMU
07.11.2021
Pazar
16:00

VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
-
Detaylar

GALATASARAY A.Ş.
(H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) KEREM ERSOY
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) ORHAN ERDEMİR
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU
(T) MUKADDER KARDİYEN
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
ATATÜRK OLİMPİYAT
07.11.2021
Pazar
16:00

ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
-
Detaylar

ATAKAŞ HATAYSPOR
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) SERKAN ÇİMEN
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) AYHAN TAŞ
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
YENİ ADANA STADYUMU
07.11.2021
Pazar
19:00

FENERBAHÇE A.Ş.
-
Detaylar

YUKATEL KAYSERİSPOR
(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(D) HÜSEYİN GÖÇEK
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) ADNAN KARAYEL
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
Spor Toto Süper Lig -  12.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
05.11.2021
Cuma
20:00

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

KASIMPAŞA A.Ş.
(H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) EKREM KAN
(Y) İLKER TAKPAK
(D) EMRE KARGIN
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) HAKAN TAŞCI
(T) AYKUT TURAN
(T) SELÇUK YILMAZ
KALYON STADYUMU
05.11.2021
Cuma
20:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
Detaylar

AYTEMİZ ALANYASPOR
(H) FIRAT AYDINUS
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU
(Y) ERDEM BAYIK
(D) VOLKAN BAYARSLAN
(G) TÜRKAY GÜDÜ
(T) ERCÜMENT TAPCI
(T) ENDER TÜRKYILMAZ
(T) ALPER YÜCEL
ÇAYKUR DİDİ
06.11.2021
Cumartesi
13:30

DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
Detaylar

GZT GİRESUNSPOR
(H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) ESAT SANCAKTAR
(D) ALPER AKARSU
(G) HAMZA IŞIN
(T) ERSEL KILIÇ
(T) ATALAY BAHAR
(T) ALAATTİN DURGUT
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SİVAS 4 EYLÜL STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
16:00

ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
(H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) KADİR SAĞLAM
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) BÜLENT UYGUR
(T) MEHMET YAVUZ
(T) MURAT KARAMAN
YENİ MALATYA STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
16:00

FRAPORT TAV ANTALYASPOR
-
Detaylar

ALTAY
(H) MERT GÜZENGE
(Y) SERKAN OK
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(D) ALPER ÇETİN
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) İSMAİL ŞENOĞLU
(T) MURAT KARAKAYA
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
ANTALYA STADYUMU
06.11.2021
Cumartesi
19:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(D) ALPER ULUSOY
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) AHMET SULA
(T) ERCAN OKUR
VODAFONE PARK
07.11.2021
Pazar
13:30

GÖZTEPE A.Ş.
-
Detaylar

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
(H) YASİN KOL
(Y) MEHMET KISAL
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(D) OĞUZHAN AKSU
(G) MURAT ILGAZ
(T) HÜSNÜ ARSLAN
(T) ENGİN BAYRAKTAR
(T) ERKAN GÜLDAŞ
GÜRSEL AKSEL STADYUMU
07.11.2021
Pazar
16:00

VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
-
Detaylar

GALATASARAY A.Ş.
(H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) KEREM ERSOY
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) ORHAN ERDEMİR
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU
(T) MUKADDER KARDİYEN
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
ATATÜRK OLİMPİYAT
07.11.2021
Pazar
16:00

ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
-
Detaylar

ATAKAŞ HATAYSPOR
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) SERKAN ÇİMEN
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) AYHAN TAŞ
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
YENİ ADANA STADYUMU
07.11.2021
Pazar
19:00

FENERBAHÇE A.Ş.
-
Detaylar

YUKATEL KAYSERİSPOR
(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(D) HÜSEYİN GÖÇEK
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) ADNAN KARAYEL
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ

Top