Malatya Gazeteciler Cemiyeti
İYİ Parti İl Başkanı Sarıbaş: Okul ihalelerinin Hesabını Soracağız
21 Kasım 2020 Siyaset 405

İYİ Parti İl Başkanı Sarıbaş: Okul ihalelerinin Hesabını Soracağız

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Malatya Valisi Uyuyor mu?" diye sorarak, yapılan okul onarım ihalelerinin hesabını soracaklarını söyledi.

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, sosyal medya hesabından yaptığı "Sayın Malatya Valisi Uyuyor mu?" başlıkla paylaşımlarda okullarda yapılan onarım ihalelerine işaret ederek şu açıklamalarda bulundu:

"1-Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünün yapmış olduğu okul onarım ihalelerinden ve bu onarımların projelerine uygun yapılıp yapılmadığından,
2- Bu ihalelerde davetiye gönderilen müteahhitlerin seçilmesinden tutunda önce işi yaptırıp sonra adrese teslim ihaleler yapılıp yapılmadığından
3- Ortaya çıkan pis kokulardan haberinin olup olmadığını sorgulamak için, partimizde oluşturduğumuz bir mühendisler kurulu ile işleri yakinen incelediğimizi ve takip ettiğimizi bilmesini isteriz.
4- Malatya’lının hakkı olan tek bir kuruşun çar çur edilmesine, yandaş müteahhitlere peşkeş çekilmesine göz yummayacağımızı artık bilmeleri gerekir. Halkımız emin olsun ki İYİ Parti iktidarında hepsinin hesabını soracağız."
   

Top