Malatya Gazeteciler Cemiyeti
3 PUAN ŞAHANE
26-10-2020 13:30 1159

3 PUAN ŞAHANE

Galibiyet olunca hataları yazmak doğru olmaz ama ders almak adına yine de dokunmam lazım.

Hafez varken Erkanı ne diye oynatıyoruz. Gene golü oradan yedik. Her ne kadar Hamza Hocadan daha iyi bilecek değilsem de Yousuf varken Ahmedi oynatmamız ne kadar doğru. Ahmed çalışkan çok koşar top kapar ama artısı olamaz.

Futbolcuların maç performansyonu ise şöyle idi, Kaleci Samed golde hata yaptı, topları oyuna kaliteli sokamadı. Sağ bek Zeki görevini tam olarak yerine getirdi, golünde köşe atışı ondan geldi. Çok iyiydi. Tam bir görev adamı ve joker. Wallas görevin ifa etti ama önceki maçlar kadar iyi değildi, topları oyuna doğru sokamadı.

Semih zaten maçın yıldızıydı. Erkan şanslarını iyi kullanamadı zaten ben beğenmem. Hoca da bir daha mecbur olmasa takıma koymaz. Ahmed, bal yapmayan arı, golde onunda hatası vardı.

Acquah, İtalyan Liglerinin en kalite takımlarında oynamış bu sporcuyu oyundan almamız büyük hataydı. Cueva bir futbol ustası Brezilyanın SANTOS ve SANPOULU takımlarında ve PERU milli takımında oynaması boşuna değil. Kubilay Hocamızın güvenip inanarak aldığı 23 yaşında ve 1.92 boyundaki bu sporcu Geçen sezon Bursa da sorun yaşadı. Umarım üstüne koyup devam eder. Karem HAFEZ çok beğendiğim bir sol bek. İlk devre fantezi yapıldı, yerinde oynatılmadı, ve çok yoruldu.

Tetteh Güçlü sürat iyi en önemli gol ayağımız ama çok ofsaide düştü, Geçen sezon değeri 12 milyon avroydu sakatlanınca finansal değeri düştü. Satın alma opsiyonu bizde olduğu için, sakatlık olmasa kulübe çok para kazandırır.

Top